Vi ønsker å intervjue “fleksible” studenter til utredningsprosjekt

Vi ønsker å intervjue "fleksible" studenter til utredningsprosjekt

Er du deltidsstudent? Går du på et samlingsbasert studium? Eller går du på nettstudier? Da er du en «fleksibel» student, og vi vil gjerne snakke med deg.

Proba samfunnsanalyse skal på vegne av Direktoratet for høyere utdanning og kompetanse undersøke velferdstilbudet til fleksible studenter.

Det vi finner ut, kan være med på å forme fremtidens velferdstilbud for studenter, og vi vil gjerne intervjue deg om dine erfaringer og dine behov for velferdstjenester.

Ta kontakt med oss på hba@proba.no eller 99467571 om du har mulighet til å stille til et kort intervju på telefon eller Teams. De som deltar, vil motta et gavekort. Verdi: kr. 300.

Lurer du på hva velferdstilbud er?

Det er tjenester som studentsamskipnadene har ansvar for: kantine, bolig, trening, helse, barnehager og rådgivning. Og kanskje noe vi ikke har tenkt på, men som du trenger i din hverdag som fleksibel student?